Kongres organizowany jest przy wsparciu:

Doskonała nauka – Wsparcie konferencji naukowych, projekt nr DNK/SP/515129/2021

Komitetu Nauk Weterynaryjnych i Biologii Rozrodu

oraz sponsorów:

Formularz zgłoszeniowy dla firm – sponsorów

Komunikat nr 4 dla firm (2 sierpnia 2021 r.)

Szanowni Państwo,

W dniach 26-27 listopada 2021 r. odbędzie się XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych pod hasłem „Omnia autem animalia sunt(w formie online). Będzie to świetna okazja do zaprezentowania najnowszych osiągnięć z dziedziny nauk weterynaryjnych przez najlepszych polskich naukowców zajmujących się zdrowiem zwierząt, w tym w również praktykujących lekarzy weterynarii z naukowym zacięciem.

Odbywający się co cztery lata Kongres Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych to największe i najważniejsze naukowe wydarzenie w środowisku weterynaryjnym, otwarte forum wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń. To doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych osiągnięć nauk weterynaryjnych i możliwości ich zastosowania w praktyce. W czasie obrad spotykają się przedstawiciele całej korporacji – naukowcy, studenci, lekarze praktykujący i zatrudnieni w przemyśle i dystrybucji produktów weterynaryjnych.

Formuła Kongresu w swoim podstawowym założeniu ma twórczo rozwijać trzy misje współczesnego środowiska naukowego: dydaktyczną, naukową i oddzia­ływania na otoczenie społeczno-gospodarcze, których celem ma być upowszechnianie i populary­zacja wyników badań oraz ich komercjalizacja. Stanowią one wierzchołki trójkąta wiedzy (badania – edukacja – biznes), który jest nowym modelem europejskiej polityki innowacji.

Zatem Kongres PTNW należy traktować jako okazję do zaprezentowania przez producentów z kraju i ze świata pełnego wachlarza ofert w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia zwierząt.

Jednocześnie Kongres będzie znakomitą okazją do odnowienia kontaktów z placówkami naukowymi i lekarzami wolnej praktyki, nawiązania nowych relacji, zaprezentowania najnowszych osiągnięć techniki medycznej oraz oferty handlowej Państwa Firmy.

Zapraszając do udziału w Kongresie proponujemy następujące możliwości współpracy:

Sponsor Główny:

• logo i informacja w materiałach kongresowych i na stronie internetowej Kongresu
  • możliwość prezentacji podczas sesji tematycznych
  • materiały reklamowe dostępne na stronie internetowej Kongresu, w zakładce sponsorów
  • możliwość przedstawienia informacji dotyczących sponsora/produktu (np. logo) podczas sesji – w formie wygaszacza ekranu
  • bezpłatny udział 2-3 pracowników w Kongresie

Sponsor

• możliwość przedstawienia informacji dotyczących sponsora/produktu (np. logo) podczas sesji   – formie wygaszacza ekranu

Inne

• Materiały reklamowe na stronie internetowej Kongresu, w zakładce sponsorów oraz logo w        materiałach  konferencyjnych
  • Logo w materiałach konferencyjnych i wygaszacz ekranu w sesji
  • Prezentacja; logo w materiałach konferencyjnych (5 min.)
  • Prezentacja; logo w materiałach konferencyjnych (10 min.)
  • Inne formy reklamy, cena do uzgodnienia ze sponsorem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Prof. dr hab. Marcin Bańbura
Dyrektor Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa